Lillehammer Bueskytterklubb inviterer til innendørs Vinter Cup 2024 med 4 nye stevnedatoer. Det skytes 30 piler per pulje. Skyttere kan velge å skyte flere puljer på en dag om de har mulighet til å stille i forskjellige bueklasser.
Ungdom skyter fortrinnsvis i pulje 3. Ta kontakt om du ønsker påmelding i klassene Aspirant / Minijunior / U16 i en annen pulje (kun på forespørsel).

Premiering senior klasser. 
Premieutdeling etter siste stevnet, lørdag, 13. april cirka kl 17.00. Der det lar seg gjøre deles premiene ut tidligere på dagen, mellom puljene (klasser med få deltakere).
Det må være mist tre deltakere fra hvert kjønn for at kjønnsdelte klasser åpnes.
Tredjedelspremiering gjelder i voksenklasser.
Ungdomsklasser premieres etter hvert stevne.

Deltakeravgift senior klasser nivå 1 – 3 kr 200,00
Deltakeravgift junior klasser nivå 4 – 6 kr 150,00

  • Søndag, 28. Januar 2024 – Fabrikken stevne Januar
  • Lørdag, 10. Februar 2024 – Fabrikken stevne Februar
  • Lørdag, 23. Mars 2024 – Fabrikken stevne Mars
  • Lørdag, 13. April 2024 – Fabrikken stevne April
 Oppmøte 15 minutter før oppsatt starttid
Pulje 1kl. 09.00 – 10.15
Pulje 2kl. 10.30 – 11.45
Pulje 3kl. 12.00 – 13.15
Pulje 4kl. 14.00 – 15.15
Pulje 5kl. 15.30 – 16.45

Poengfordeling i cupen er endret for at differansen mellom skyttere som deltar på alle stevner og skyttere som ikke har mulighet til å delta på alle fire stevner blir mindre i denne omgangen.

There is no Event

1. plass 2. plass 3. plass 4. plass 5. plass 6. plass 7. plass 8. plass 9. plass 10. plass
30 25 20 18 16 14 12 10 8 7
Buetype Nivå Skytter Klubb Januar stevne Februar stevne Mars stevne April stevne  
Tradisjonell U18 Timéo Lillehammer BSK 30       30
Tradisjonell masse Hilde Lillehammer BSK 30       30
Tradisjonell masse Bjørn-Erik Lillehammer BSK 25       25
Tradisjonell elite Trond Laugen BSK 30       30
Tradisjonell elite Bernt Lillehammer BSK 25       25
Tradisjonell elite Irene Lillehammer BSK 20       20
Tradisjonell elite Kerstin Lillehammer BSK 18       18
Tradisjonell elite Ronny Lillehammer BSK 16       16
Langbue elite Bente Lillehammer BSK 30       30
Langbue elite Øystein Laugen BSK 25       25
Barebow U16 Ilia Lillehammer BSK 30       30
Barebow U16 Thea Lillehammer BSK 25       25
Barebow U16 Elise S. Lillehammer BSK 20       20
Barebow U18 Elise S. Lillehammer BSK 30       30
Barebow masse Karl Lillehammer BSK 30       30
Barebow masse Laura Lillehammer BSK 25       25
Barebow elite Ragnvald Lillehammer BSK 30       30
Barebow elite Trond Lillehammer BSK 25       25
Barebow elite Pål Lillehammer BSK 20       20
Recurve  masse Aino Skreia IL 30       30
Recurve  masse Espen Skreia IL 25       25
Compound masse Nils Erik Land BSK 30       30
Compound masse Pål Lillehammer BSK 25       25
Compound masse Kai Lillehammer BSK 20       20
Compound masse Vilde Lillehammer BSK 18       18
Compound masse Heidi Skreia IL 16       16
Compound masse Christoffer Skreia IL 14       14
Compound  elite Eirik Sandefjord Bueskyttere 30       30