Lillehammer Bueskytterklubb inviterer til innendørs Vinter Cup 2024 med 4 nye stevnedatoer. Det skytes 30 piler per pulje. Skyttere kan velge å skyte flere puljer på en dag om de har mulighet til å stille i forskjellige bueklasser.
Ungdom skyter fortrinnsvis i pulje 3. Ta kontakt om du ønsker påmelding i klassene Aspirant / Minijunior / U16 i en annen pulje (kun på forespørsel).

Premiering senior klasser. 
Premieutdeling etter siste stevnet, lørdag, 13. april cirka kl 17.00. Der det lar seg gjøre deles premiene ut tidligere på dagen, mellom puljene (klasser med få deltakere).
Det må være mist tre deltakere fra hvert kjønn for at kjønnsdelte klasser åpnes.
Tredjedelspremiering gjelder i voksenklasser.
Ungdomsklasser premieres etter hvert stevne.

Deltakeravgift senior klasser nivå 1 – 3 kr 200,00
Deltakeravgift junior klasser nivå 4 – 6 kr 150,00

  • Søndag, 28. Januar 2024 – Fabrikken stevne Januar
  • Lørdag, 10. Februar 2024 – Fabrikken stevne Februar
  • Lørdag, 23. Mars 2024 – Fabrikken stevne Mars
  • Lørdag, 13. April 2024 – Fabrikken stevne April
  Oppmøte 15 minutter før oppsatt starttid
Pulje 1 kl. 09.00 – 10.15
Pulje 2 kl. 10.30 – 11.45
Pulje 3 kl. 12.00 – 13.15
Pulje 4 kl. 14.00 – 15.15
Pulje 5 kl. 15.30 – 16.45

Poengfordeling i cupen er endret for at differansen mellom skyttere som deltar på alle stevner og skyttere som ikke har mulighet til å delta på alle fire stevner blir mindre i denne omgangen.

 

mai 26
11:00 am - 2:00 pm
1. plass 2. plass 3. plass 4. plass 5. plass 6. plass 7. plass 8. plass 9. plass 10. plass
30 25 20 18 16 14 12 10 8 7
Buetype Nivå Skytter Klubb Januar stevne Februar stevne Mars stevne April stevne  
Barebow Minijunior Johanne Lillehammer BSK     deltatt deltatt  
                 
Tradisjonell U18 Timéo Lillehammer BSK 30 30     60
                 
Tradisjonell masse Bjørn-Erik Lillehammer BSK 25 20 25 30 100
Tradisjonell masse Hilde Lillehammer BSK 30 30 30 opprykk 90
Tradisjonell masse Emil Lillehammer BSK 25 25
Tradisjonell masse Silje Land BSK     20 20
                 
Tradisjonell elite Trond Laugen BSK 30 25 30 18 103
Tradisjonell elite Bernt Lillehammer BSK 25 30 20 20 95
Tradisjonell elite Kerstin Lillehammer BSK 18 20 25 63
Tradisjonell elite Irene Lillehammer BSK 20 30 50
Tradisjonell elite Jørn Lillehammer BSK 18 18 14 50
Tradisjonell elite Pål Lillehammer BSK       25 25
Tradisjonell elite Ronny Lillehammer BSK 16 16
Tradisjonell elite Hans Martin Land BSK 16 16
Tradisjonell elite Hilde Lillehammer BSK       16 16
Tradisjonell elite Bjørn  Eidsvoll Bueskyttere       12 12
                 
Langbue elite Øystein Laugen BSK 25 30 30 20 105
Langbue elite Bente Lillehammer BSK 30   30
Langbue elite Pål Lillehammer BSK       30 30
Langbue elite Bjørn Eidsvoll Bueskyttere       25 25
                 
Barebow U16 Ilia Lillehammer BSK 30 30 30 25 115
Barebow U16 Thea Lillehammer BSK 25 25 25 30 105
Barebow U16 Elise S. Lillehammer BSK 20 20 20 20 80
                 
Barebow U18 Elise S. Lillehammer BSK 30 30 25 85
Barebow U18 Timéo Lillehammer BSK 30 30 60
Barebow U18 Ina Lillehammer BSK 25   25
                 
Barebow masse Karl Lillehammer BSK 30 30 30 30 120
Barebow masse Laura Lillehammer BSK 25 25 18 20 88
Barebow masse Arne Lillehammer BSK 20 25 18 63
Barebow masse Bjørn-erik Lillehammer BSK 18 25 43
Barebow masse Silje Land BSK 20 20
                 
Barebow nybegynner Tove Eidsvoll Bueskyttere       30 30
Barebow nybegynner Trond Eidsvoll Bueskyttere       25 25
                 
Barebow elite Trond Lillehammer BSK 25 20 18 25 88
Barebow elite Ragnvald Lillehammer BSK 30 30 25   85
Barebow elite Pål Lillehammer BSK 20 18 20 20 78
Barebow elite Lars Marius Kongsvinger BSK   25 30   55
Barebow elite Bjørn Eidsvoll Bueskyttere       30 30
Barebow elite Knut Sørumsand       18 18
                 
Recurve  masse Espen Lillehammer BSK 25 30 25 20 100
Recurve  masse Aino Skreia IL 30   30
Recurve  masse Benedicte Lillestrøm & Omegn 30   30
Recurve  masse Bjørn Eidsvoll Bueskyttere       30 30
Recurve  masse Pål Eidsvoll Bueskyttere       25 25
                 
Recurve  elite Hans Petter Fredrikstad     30   30
Recurve  elite Miriam Oslo Bueskyttere     25   25
                 
Compound  U16 Vilde Lillehammer BSK     30 30 60
                 
Compound masse Nils Erik Land BSK 30 25 30 30 115
Compound masse Pål Lillehammer BSK 25 20 18 18 81
Compound masse Vilde Lillehammer BSK 18   20 25 63
Compound masse Kai Lillehammer BSK 20     20 40
Compound masse Heidi Skreia IL 16 16     32
Compound masse Christoffer Skreia IL 14 18     32
Compound masse Pål Skreia IL   30     30
Compound masse Rune Land BSK     25   25
Compound masse Bjørn Eidsvoll Bueskyttere       16 16
                 
Compound  elite Eirik Sandefjord Bueskyttere 30       30