fbpx

Påmeldte djupsnøpila 2019

Ås Bueskyttere

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Frank Baller 2312 Eliteklasse Barebow Herre / Gutt

Drammen Bueskyttere

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Hilde Haldorhamn 3256 Eliteklasse Instinkt Kvinne / Jente

Drammen Bueskyttere

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Eirik Russell Roberts 3261 Eliteklasse Instinkt Herre / Gutt

Drammen Bueskyttere

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Knut Neergaard 1240 Eliteklasse Langbue Herre / Gutt

Eidsvoll Bueskyttere

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Bjørn Reinhardt Søgnen Eliteklasse Recurve Herre / Gutt

H.E.G. IL - Bueskyttergruppe

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Lars Erik Amundsen 3464 Eliteklasse Instinkt Herre / Gutt
Linda Cathrine Herud 3463 Eliteklasse Barebow Kvinne / Jente

Hamar og Omegn Bueskyttere

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Zbigniew Okon 2664 Eliteklasse Barebow Herre / Gutt

Harøy Bogeskytarlag

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Iris Finnøy 1708 Eliteklasse Langbue Kvinne / Jente

Harøy Bogeskytarlag

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Evelyn Breivik Eliteklasse Langbue Kvinne / Jente

Harøy Bogeskytarlag

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Grete Sandø Eliteklasse Instinkt Kvinne / Jente

Laugen bsk

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
solveig brendhaugen 2150 Eliteklasse Recurve Kvinne / Jente

Laugen Bueskytterklubb

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Liv Lien 1800 Eliteklasse Instinkt Kvinne / Jente

Laugen Bueskytterklubb

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Ola Klåpbakken 1759 Eliteklasse Instinkt Herre / Gutt

Laugen Bueskytterklubb

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Frank Egil Stø Eliteklasse Instinkt Herre / Gutt

Laugen Bueskytterklubb

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Kristin Houmb Hagerup 1801 Eliteklasse Instinkt Kvinne / Jente
Trond Kaare Houmb Hagerup 1802 Eliteklasse Instinkt Herre / Gutt

Laugen Bueskytterklubb

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
kristen brendhaugen 1797 Eliteklasse Langbue Herre / Gutt

Lillehammer Bueskytterklubb

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Pål Messenlien 2849 Eliteklasse Instinkt Herre / Gutt

Lillehammer Bueskytterklubb

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Bente Huuse Eliteklasse Langbue Kvinne / Jente

Lillehammer Bueskytterklubb

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Kari Sandburg Rekrutt 14 til 15 år Instinkt Kvinne / Jente

Lillehammer Bueskytterklubb

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Kerstin Sandburg Nivå 2 Instinkt Kvinne / Jente

Lillehammer Bueskytterklubb

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Laura Schiele 3291 Eliteklasse Instinkt Kvinne / Jente

Lillehammer Bueskytterklubb

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Arne Jensen 2850 Eliteklasse Langbue Herre / Gutt

Lillehammer Bueskytterklubb

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Gunnar Huuse Eliteklasse Instinkt Herre / Gutt

Lillehammer Bueskytterklubb

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Anja Mánou Hellem 3840 Nivå 2 Langbue Kvinne / Jente

Lillehammer Bueskytterklubb

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Morten Alm 4054 Eliteklasse Recurve Herre / Gutt

Lillestrøm & Omegn Bueskyttere

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
June Svensen 1120 Eliteklasse Compound Kvinne / Jente

Lillestrøm & Omegn Bueskyttere

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Tor Børrud 1137 Eliteklasse Langbue Herre / Gutt

Lillhammer bueskyttere

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Espen Trøen 4166 Nivå 2 Recurve Herre / Gutt

Moss Bueskyttere

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Storengen, Stian 3786 Eliteklasse Barebow Herre / Gutt

Oslo Bueskyttere

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Ragnar Inge Fatland 2695 Eliteklasse Barebow Herre / Gutt
Anders Pettersen 3320 Eliteklasse Recurve Herre / Gutt
Gøran Rønne 4143 Nivå 2 Compound Herre / Gutt

Sandefjord Bueskyttere

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Gabor Toth 3344 Eliteklasse Compound Herre / Gutt
Orsolya Csakvari 3677 Eliteklasse Barebow Kvinne / Jente

Solør Bueskyttere

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Lars M Sørlie 4021 Eliteklasse Barebow Herre / Gutt

Solør Bueskyttere

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Bjørn Syversen 2866 Eliteklasse Compound Herre / Gutt

Solør Bueskyttere

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Lars Berg 4175 Eliteklasse Compound Herre / Gutt

Solør Bueskyttere

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Roy Utgaard 4133 Eliteklasse Instinkt Herre / Gutt

Solør Bueskyttere

Navn Skytternummer Nivå Klasse Kjønn
Jørn Søgård 4022 Eliteklasse Barebow Herre / Gutt